ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Şehirlerarası nakliyat İstanbul şehirlerarası nakliye şirketi garantili Sigortalı taşıma hizmetlerini İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de sunar. Şehirler arası ev taşıma araçlarımız ucuz fiyatlarla taşıma faaliyetini gerçekleştirmek için hazırda beklemektedir.

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

İstanbul Şehirlerarası nakliyat  ile İstanbul’dan Adana, Ankara, İzmir, Muğla, Antalya, Bursa, Çanakkale, Erzurum başta olmak üzere tüm Türkiye geneli ev ofis taşıma hizmeti veriyoruz. izmir evden eve taşıma seferlerimiz haftanın 2 günü diğer illere haftanın bir günü rutin olarak gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra talep doğrultusunda bekletilen araçlarımız ile aynı gün içerisinde dilediniz il veya ilçeye nakliyat hizmeti veriyoruz.

İstanbul Şehirler Arası Nakliye Fiyatları

İstanbul şehirler arası nakliye ücretleri için eşyanızı ön incelemeden geçirmek gerekir. Eşyaların kaplayacağı alan hangi araç ile taşınacağını belirler. Dolayısıyla kaç personel ve ne kadar maliyetle ne kadar sürede taşınmasına da etki eder. Tüm bu kriterlere göre sizlere sunacağımız nakliyat fiyat teklifi ile eşyalarınızı taşırız. Daha kapsamlı Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat fiyatları için bizden teklif alınız.

NAKLİYAT FİYAT HESAPLANakliyat FiyatlarıAsansör KurulumuEk Hizmetler
1+1 Ev Taşıma2.500 – 3.500 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
2+1 Ev Taşıma3.500 – 4.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
3+1 Ev Taşıma4.000 – 5.500 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺
Ofis Taşıma5.000 ₺300 – 400 ₺100 – 200 ₺

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sunan Timuroğlu Nakliyat şirketimiz resmi sözleşmeli taşımacılık hizmetleri sunar. Profesyonel nakliye hizmeti almak isteyen kişilerin tercihi olan Timuroğlu Nakliyat ile çalışmak bir ayrıcalıktır. Her şey dahil A’dan Z’ye nakliye hizmetlerini tek fiyat garantisi ile sunan firmamız size ek ücret ve ek maliyetler çıkarmaz. İstanbul Merkezli nakliye firması olarak İzmir Ankara Adana Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye geneli Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat hizmeti sunuyoruz. İstanbul’den giden vatandaşlarımız için haftanın iki günü Şehirler Arası Nakliyat servisimiz mevcuttur. Aynı şekilde dönüşlerde de İstanbul’e taşınmak isteyen vatandaşlarımız için de haftada iki sefer Şehirler arası taşıma servisimiz vardır. Rahat konforlu ve güvenilir nakliye şirketi ile üstelik ucuz fiyatlarla taşının rahat edin.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat
Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat Şirketi olarak bir çok şehre eşya paketleme ve taşıma hizmeti sunuyoruz. Bunlar genellikle ev eşyaları olmaktadır. 1+1 ev taşıma için küçük boy şehirlerarası nakliye aracımız mevcuttur. 2+1 Ev Taşıma için Orta boy nakliye aracımız vardır. 3+1 Ev Taşıma için Şehirlerarası evden eve nakliyat aracımız mevcuttur. Dilediğiniz zaman ister ev eşyaları ister ofis taşıma fark etmez eşyalarınızı aynı gün taşıyoruz. Gecikmeli durumlarda da eşya depolama hizmetimiz ile eşyalarınızı özenle depolarımızda muhafaza ediyoruz.

Şehirlerarası Nakliyat Firmaları

Şehirlerarası nakliyat firması arayan vatandaşlarımıza özel olarak sunduğumuz avantajlı nakliye hizmetleri mevcut. Bütün müşterilerimize sunduğumuz çalışmalarımız önce eşya ve can güvenliğine yöneliktir. Bunu yaparken de ekonomik olmasına özen göstermekteyiz. Dolayısıyla hem cebe hem kafaya hitap eden bir rahatlık ile taşınmanız için çabalıyoruz. Evinizi taşımak için yeni evinize eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlan  Asansörlü evden eve nakliyat şirketimizi seçin. Her boyutta özel araçlarımız ile eşyalarınızı güvenle taşıyor olacağız.

Sigortalı Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat  veren Timuroğlu Nakliyat şirketimiz senelerce nakliyat sektöründe çalışmıştır. Bu süre zarfından edindiği bilgi birikim ve deneyimlerle nakliyat piyasasında lider bir konuma gelmiştir. İstanbul’de bulunan pek çok taşımacılık firmasına örnek teşkil eden çalışmalara imza atmıştır. İstanbul’in fotoğrafı özel Nakliyat şirketi olarak sektörde pek rakibimiz bulunmamaktadır.

Ayrıca sektörde hizmet veren pek çok şahıs fotoğrafı olmadan çalışmalarını devam ettirmektedir. Lütfen merdiven altı nakliye ekiplerine karşın dikkatli olunuz. K3 Belgeli ve Logolu araçlar sayesinde taşıma hizmeti sunmaları gerekli olan gerçek firmalarla çalışınız. Aksi halde olumsuz durumlarda karşınızda bir muhattap bulamazsınız. İstanbul Evden Eve Nakliyat şirketi olarak biz her çeşit taahhüdü fotoğrafı yazılı bir biçimde vermekteyiz.

Bu gönderiyi paylaş

HEMEN TEKLİF AL